Хто став володарем «Кришталевої сови»?

07 червня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 5 червня відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», під час якої студенти перевіряли власну ерудицію.

У грі взяли участь дві команди «США» та «Японія» (назви команд мають саме такі назви, оскільки учасники хотіли підкреслити, що у цій грі їхні команди — затяті супротивники за перемогу).

Упродовж всієї гри рахунок залишався практично незмінним: у першому раунді першість була за командою «Японія», у другому — «США» , у третьому — остаточну перемогу з відривом в один бал здобули гравці першої команди.

Кожну з команд нагородили грамотами, а команда переможця отримала головний приз — незмінний символ такої ж телепрограми «Що?Де? Коли?» — «Кришталеву сову».

Ведучий дійства та організатор, студент другого курсу гуманітарного факультету Ігор Лихачов зізнався:

«Хоч я й сподівався, що кількість команд та гравців у них буде дещо більшою, та головне — не кількість, а якість. Готуючись до гри, я намагався відібрати найцікавіші запитання, з родзинкою, над якими треба добряче помізкувати. Я був щиро вражений моментальними відповідями наших гравців та рівнем їхньої обізнаності. Сподіваюся, що в подальшому знову буде організовано подібні інтелектуальні змагання, але зі ще більшою кількістю цікавинок».

Гравець команди-переможниці, студентка першого курсу гуманітарного факультету Віра Меркулова ділиться враженнями:

«Тішуся, що моя команда виграла, і ми не тільки дізнались одне від одного багато нового, поділилися власним досвідом, а ще й удосконалили власні навички роботи в команді, а інколи це буває зовсім не легко. Мушу зізнатися, що наші конкуренти були дуже гідними, і я вважаю, що у сьогоднішній грі обидві команди перемогли».