*

Майстер-клас для студентів з ораторського мистецтва

06 грудня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 5 грудня, в рамках святкування дев’ятого Дня народження студентського Ostradio, відбувся майстер-клас із ораторського мистецтва від радіоведучого Олександра Скрипченка.

«Мені приємно бути саме тут. Ще 20 років тому я не міг уявити, що зможу ділитися своїм досвідом зі студентами. Хотілося донести студентам, що правильно поставлений голос – запорука успіху. Я переконаний, що саме Острозька академія випускатиме  справжніх майбутніх журналістів»,  –  розповів спікер Олександр Скрипченко.

Під час тренінгу пан Олександр  поділився власним досвідом роботи  радіоведучим й розповів секрети з ораторського мистецтва. Самі ж студенти не лише отримали нову інформацію, а й виконували вправи для покращення дикції.

«Я отримала велике задоволення від зустрічі, адже була приємна атмосфера, жарти та практичні поради. Олександр вчив не тільки правильно й гарно говорити, а й наводив  приклади історій успіху, які  потрібні не лише майбутнім журналістам, а й психологам, маркетологам та іншим спудеям, не залежно від їхньої спеціалізації»,

– поділилася організаторка майстер-класу, керівниця Ostradio Катерина Даценко