Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Економічний квест для студентів Рівненського коледжу економіки та бізнесу

06 грудня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 5 грудня  відбулася  інтелектуальна гра «Економічний квест». До академії завітали 53 студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу, під керівництвом викладачів фінансово-кредитних дисциплін Людмили Самсон та Світлани Ковальчук.

Інтелектуальний квест розробили та провели для них студенти економічного факультету Національного університету «Острозька академія», учасники волонтерського корпусу на чолі із головою, студенткою 2 курсу Наталією Мосійчук. За результатами гри команди переможці були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта команд отримали дипломи за перемогу у різних номінаціях.

Організатором та модератором професійно зорієнтованої зустрічі студентів та викладачів коледжу та академії була заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Юлія Харчук.

З вітальним словом та виступом щодо особливостей навчання за спеціальностями економічного факультету до учасників заходу звернулася декан економічного факультету, доктор економічних наук, доцент Людмила Козак:

«Тісна співпраця між нашими навчальними закладами повинна перейти на якісно новий рівень. Перший крок ми зробили з вами сьогодні. Однак, на цьому ми не прощаємося, а зустрінемося з Вами 11 грудня у стінах рідного вам Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Ми з колегами детальніше розповімо вам про специфіку економічних спеціальностей Національного університету «Острозька академія» і спробуємо змоделювати вашу подальшу професійну кар’єру».