Підсумки Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

06 грудня 2018

У Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 першого грудня відбувся  обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед учасників були й студенти Національного університету «Острозька академія».

Усього за перемогу змагалися 178 учасників, серед них: 142 учні загальноосвітніх закладів області, 16 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 20 студентів вищих закладів освіти усіх рівнів акредитації.

Перше місце серед студентів філологічних спеціальностей посіла студентка третього курсу гуманітарного факультету Ольга Гаврилюк. А також третє місце серед студентів інших спеціальностей здобула студентка першого курсу факультету політико-інформаційного менеджменту Богдана Панасюк.

Студентки-переможниці дякують своїм науковим керівникам  –  доктору філологічних наук, професору Світлані Кочерзі та кандидату філологічних наук, старшому викладачеві кафедри української мови і літератури Юрію Миненкові за наставницьку роботу та допомогу в творчій діяльності.