Рухливий початок навчального року в Острозькій академії

06 вересня 2018

До дня фізичної культури та спорту в Національному університеті «Острозька академія» вже удев’яте відбулася загальноуніверситетська акція популяризації здорового способу життя. Сьогодні ранок у студентів розпочався зі спортивної зарядки на університетському стадіоні о 7.30.

«Ранкові спортивні зарядки корисні для всіх. Рух — це життя, а життя — це рух. Наші студенти усвідомили, що ранкова руханка є не тільки життєвою необхідністю, але й має стати хорошою звичкою. Нехай у кожній людині буде здоровий дух, здорова душа та здорове тіло. Тому ми намагаємося заохотити студентів підтримувати здоровий спосіб життя», — зауважив ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

Близько трьох сотень студентів та викладачів університету виконували руханку з технічними елементами футболу, баскетболу, бадмінтону, степ-аеробіки, розминку фітнес-шейпінгу, силові вправи на брусах та перекладинах.

«Сьогоднішня ранкова зарядка буде стимулом для студентів академії займатися спортом та підтримувати здоровий спосіб життя. Особисто я планую ранок розпочинати із пробіжки та зарядки. Це допоможе мені бути бадьорим та енергійним увесь день. І раджу так робити нашим студентам», — прокоментував Голова Братства спудеїв Богдан Михальчук.

Найбільше на стадіоні було першокурсників, адже для них така колективна ранкова зарядка є новинкою.

«Спорт допомагає нашій розумовій діяльності. І сьогодні модно бути спортивним. Хотілося б, щоб такі спортивні ранки проводили щодня, тому що після такої зарядки відчуваєш себе набагато краще та бадьоріше», — ділиться враженнями студентка-першокурсниця Світлана Янкевич.

В Острозькій академії щороку вручають премії та гранти для студентів, які ведуть здоровий спосіб життя і займаються спортом. Зокрема, цьогоріч радник Міністра молоді та спорту, випускник НаУОА Павло Булгак заснував 6 грантів, які буде вручено найкращим спортсменам за підсумками навчального року. Викладач кафедри фізичного виховання і спорту Олександр Іванів стверджує, що університет створює всі умови для підтримки здорового способу життя — працюють різні секції, відбуваються змагання та різного роду спортивні акції.

Відео Олександра Бондаря

Фото Лесі Касіяненко