Студенти НаУОА навчатимуться в Українській Академії Лідерства

06 вересня 2018

Студенти Національного університету «Острозька академія» навчатимуться в Українській Академії Лідерства. Іванна Мальчевська — студентка 3 курсу факультету політико-інформаційного менеджменту, Дарина Ничкало — студентка 4 курсу гуманітарного факультету та Олександра Гевко — студентка 2 курсу факультету романо-германських мов пройшли три етапи відбору та навчатимуться 10 місяців у різних містах, де розміщені осередки Академії.

Українська Академія Лідерства — це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл. Цьогоріч в Академії навчатимуться і студенти університетів. Програма будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.

Дівчата вивчатимуть гуманітарні та суспільні науки. Студенти Академії перебуватимуть у незвичному середовищі, у постійному русі, займатимуться волонтерською працею, створюватимуть проекти, які несуть зміни, розвиватимуть лідерські навички та загартовуватимуть власне тіло і дух. Також програма навчання передбачає виїзд учасників за кордон, зокрема в країни Європи. Студенти Академії вивчатимуть культуру, політику, економіку, звичаї та традиції країн, в яких перебуватимуть. Серед викладачів Академії будуть відомі науковці, історики, публіцисти, психологи, журналісти, політологи, економісти та громадські активісти.