Студенти спеціальності "Громадське здоров'я" з навчальною метою відвідали Острозьку ЦРЛ

06 червня 2018

Студенти спеціальності «Громадське здоров’я» Національного університету «Острозька академія» 5 червня відвідали Острозьку Центральну районну лікарню. Госпітальний лікар-епідеміолог Ольга Лисенко провела практично-ознайомче заняття з організації роботи ЛПУ (лікувально-профілактичних установ) вторинного рівня. Пані Ольга детально розповіла про принципи медичного обслуговування населення Острозького району, організацію амбулаторно-поліклінічної, невідкладної та стаціонарної допомоги дорослим та дітям, а також про основні зміни, які відбуваються сьогодні у сфері реформування медичної галузі.

Із дотриманням санітарно-гігієнічних вимог і протиепідемічних правил та норм студенти відвідали більшість відділень ЛПЗ (лікувально-профілактичних закладів) та мали можливість поспілкуватися й отримати відповіді на свої питання безпосередньо від фахівців практичної ланки медицини.

«Проведення таких занять дають змогу набагато краще закріпити в пам’яті студентів набутий теоретичний матеріал та в подальшому розширити їх професійний світогляд», — зауважив завідувач кафедри громадського здоров’я НаУОА, кандидат медичних наук, доцент Ігор Гущук.