Зустріч-інтенсив із представниками Української соціальної академії

05 жовтня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 4 жовтня відбулася зустріч із представниками Української соціальної академії.

В рамках нової освітної програми Українська соціальна академія організовує Social Idea Days — тури містами України, під час яких учасників знайомлять із підприємницькою діяльністю, яка спрямована на інновативну, суттєву та позитивну зміну в суспільстві.

«Метою нашої зустрічі-інтенсиву є бажання показати, що підприємництво — це вигідно й актуально. Зараз є дуже багато проблем, які можна перетворити у можливості. Ми хочемо розказати, що соціальне підприємництво — це можливість для активної молоді започаткувати свій бізнес, отримувати прибуток і водночас робити добрі справи. Наразі існує проблема, що, закінчивши університет, молодь не може знайти роботу, адже багатьом не вистачає досвіду. То чому б не спробувати почати власну справу?», — зауважила під час зустрічі менеджерка Акселератора соціального підприємництва Марина Богма.

Студенти Острозької академії дізналися про актуальність соціального підприємництва, його позитивні сторони, обговорили наочні приклади соціальних підприємств в Україні та світі.
Також порушили проблемні питання які є у нашому місті та шукали ідеї щодо їх вирішення. Як результат — бізнес-модель соціального підприємницва, яку можна було б відразу використати на практиці

«Вирішення соціальних проблем вже сьогодні, при цьому будучи фінансово незалежним, це реальність, адже ми не просто розповідаємо про такі можливості, ми навчаємо та супроводжуємо від ідеї до працюючого бізнесу», — розповіла кординаторка Social Idea Days Іванка Бедь.

Усі учасники зустрічі-інтенсиву отримали можливість продовжити навчання в онлайн-школі соціального підприємництва Social Idea Days.