В Острозькій академії з`явилося дерево Ginkgo Biloba

05 липня 2018

Випускники-бакалаври Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського в бібліотечному парку Острозької академії 3 липня висадили рідкісне дерево Ginkgo Biloba.

Ginkgo Biloba — це унікальна рослина, яка не має аналогів в світі флори, є рекордсменом-довгожителем з міцним здоров’ям. На його основі щорічно створюються тисячі фармакологічних препаратів від низки хвороб. У східних країнах це дерево дуже шанують, часто висаджуючи поблизу храмів, звідки ще одна його народна назва — «храмове дерево».

Бакалаври права разом із завідувачем кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін, кандидатом юридичних наук, доцентом Олегом Герасимчуком висадили дерево, як згадку про свій випуск та сподіваннями, що воно чудово прикрашатиме академічний парк та надихатиме майбутніх студентів на нові звершення.