Студентка економічного факультету перемогла у всеукраїнській олімпіаді зі страхової справи

05 травня 2018

Магістрантка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» економічного факультету НаУОА Наталія Ковальчук здобула третє призове місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», яка цьогоріч відбувалася 23-25 квітня на базі Тернопільського національного економічного університету.

Науковий керівник студентки, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту НаУОА Ольга Кривицька отримала подяку від Асоціації «Українська федерація убезпечення» за бездоганну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток студентської науки та підготовку висококваліфікованих фахівців з фінансів, банківської справи та страхування.

Крім цього, подяку отримав колектив кафедри фінансів обліку і аудиту НаУОА від Асоціації «Страховий бізнес» за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток наукового потенціалу молодого покоління, якісну підготовку кваліфікованих фахівців у страховій галузі та розбудову страхового ринку країни.

Щиро вітаємо Наталію Ковальчук з перемогою та бажаємо подальших творчих здобутків!