ПІМ відсвяткував своє 13-річчя

05 травня 2018

Із 16 по 21 квітня в НаУОА тривало святкування тижня факультету ПІМ з нагоди його 13-річчя. Тематикою цьогорічних урочистостей стала кінематографічна атмосфера «Оскару».

У понеділок відбулося офіційне відкриття Тижня факультету, упродовж якого нагородили найкращих та найактивніших студентів. Також на урочисту частину завітав проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Шевчук, який висловив свої привітання факультету ПІМ.

Цього ж дня відбулася акція «ОбІйми ПІМчика», мета якої — подарувати позитивні емоції завдяки обіймам. Також з ініціативи голови наукового підрозділу Студради Анни Бущак відбувся був брейн-ринг на тему: «А ти зможеш розгадати код ЕНІГМИ?».

Наступного дня студенти влаштували ярмарок «PIM`S FOOD FEST» та квест «Той, що біжить лабіринтом». Участь у квесті взяло 6 команд, серед яких були команди факультетів та команда Братства спудеїв. Учасникам потрібно було розгадати загадки на тему оскароносних фільмів та відомих серіалів і якнайшвидше прибути до наступного місця призначення. Перемогу здобули 2 команди — збірна команда гуманітарного факультету та команда Братства спудеїв.

Третього дня студенти організували співанку під назвою «Рок на віки: мрійникам присвячується». Захід відбувся в академічному парку, до якого долучилися студенти інших факультетів.

Родзинкою наступного дня став звітний концерт факультету, ведучими якого стали студенти Юлія Момотюк та Микита Голоцван. Учасники дивували своїми талантами: співом, танцями, декламуванням поезій та акторською грою. Особливістю цього вечора стало вручення спеціальних нагород — «Лебединок» викладачам та студентам факультету у різних номінаціях. Автором цієї оригінальної статуетки став скульптор НаУОА Віктор Архіпов.

Також цього дня відбувся тренінг «Мистецтво безпеки: Голлівуд, спецслужби та Пентагон», спікером якого став викладач Олег Санжаревський. Він розповів студентам про зв’язок Голлівуду та Пентагону, свої слова підтверджував прикладами — уривками з фільмів.

«Тиждень факультету пройшов на найвищому рівні, я просто в захваті! Все, що було заплановано — вдалося, а концерт просто був неперевершеним! Я дякую усім, хто долучився до нашого свята, адже без вас не було б нічого!» — прокоментувала Голова Братства спудеїв факультету ПІМ Яна Ходачук.