Близько 30 студентів Острозької академії нагородили обласними преміями

04 вересня 2018

Студенти Національного університету «Острозька академія» отримали грошові премії від Рівненської обласної державної адміністрації. Учора спудеїв нагороджували заступник голови облдержадміністрації міста Рівного Світлана Богатирчук-Кривко та перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк за перемоги на Всеукраїнських студентських олімпіадах, конкурсах, участь в міжнародних конференціях та значні успіхи у навчанні.

«Ви — еліта нашої держави. Я дякую за те, що ви навчаєтесь у вищих навчальних закладах. Ви потрібні нашій країні своїм розумом і талантами. Ми підтримуємо обдаровану молодь», — зазначила під час нагородження Світлана Богатирчук-Кривко.

Грошові винагороди у розмірі 3 тисячі гривень отримало 27 студентів Острозької академії:
• Аліна Чайківська (економічний факультет);
• Альона Поліщук (факультет політико-інформаціного менеджменту);
• Альона Самсонюк (гуманітарний факультет);
• Анастасія Верховецька (факультет міжнародних відносин);
• Андрій Тихончук (факультет міжнародних відносин);
• Вікторія Селезень (гуманітарний факультет);
• Віталія Кліментьєва (факультет міжнародних відносин);
• Дарина Єнісеєва (економічний факультет);
• Денис Гаврилюк (факультет міжнародних відносин);
• Євгеній Терентьєв (факультет міжнародних відносин);
• Інна Гудзюк (факультет романо-германських мов);
• Марина Якимчук (факультет міжнародних відносин).
• Марина-Катерина Євтушик (факультет політико-інформаціного менеджменту);
• Марія Бойчун (гуманітарний факультет);
• Марія Лозинська (навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського);
• Мирослава Лукащик (гуманітарний факультет);
• Наталія Веляник (гуманітарний факультет);
• Наталія Ковальчук (економічний факультет);
• Наталія Лисовець (гуманітарний факультет);
• Наталія Напримерова (факультет політико-інформаціного менеджменту);
• Оксана Пархомчук (навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського);
• Олексій Турчик (навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського);
• Олена Коцур (факультет політико-інформаціного менеджменту);
• Ольга Очеретович (факультет романо-германських мов);
• Сергій Жилін (факультет романо-германських мов);
• Соломія Процак (гуманітарний факультет);
• Юлія Голубош (факультет міжнародних відносин).

Щиро вітаємо студентів та бажаємо їм подальших творчих злетів!