Студенти факультету романо-германських мов – серед переможців всеукраїнської олімпіади

04 травня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 23-25 квітня відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література». За перемогу змагалися 58 учасників із 40 закладів вищої освіти України.

До складу журі олімпіади ввійшли провідні фахівці з Національного університету «Острозька академія» та інших українських ВЗО, зокрема Київського національного лінгвістичного університету, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Донецького національного університету імені Василя Стуса та Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Студенти факультету романо-германських мов НаУОА Ольга Очеретович та Сергій Жилін посіли друге місце, а студентка Інна Гудзюк — третє призове місце.

За ґрунтовну підготовку до участі в олімпіаді студенти висловлюють щиру вдячність професорсько-викладацькому складу кафедри англійської мови та літератури і кафедри англійської філології.

Усім учасникам олімпіади вручили сертифікати про участь у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література». Крім дипломів, переможці олімпіади отримали грамоти за визначні досягнення у конкурсних завданнях.