Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії читав лекцію Віктор Галасюк

03 листопада 2018

До Національного університету «Острозька академія» 2 листопада завітав український економіст і політик, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Президент Української асоціації Римського клубу, член-кореспондент Всесвітньої академії мистецтва і науки, почесний президент Асоціації «Інноваційний розвиток України» Віктор Галасюк. Пан Віктор прочитав для студентів лекцію «Зміни «професію» України!».

Під час лекції Віктор Галасюк акцентував  увагу аудиторії на  економічних проблемах, що наразі переживає українська держава. Лектор, опираючись на факти, аналізував становище України на світовому ринку: проблеми експорту та імпорту, що здійснює держава, структуру ВВП, порівняно з іншими країнами тощо.

«Однією з головних проблем економіки є те, що українські підприємства експортують сировину за кордон, а згодом українці змушені купувати готові імпортні товари в рази дорожче. Я вважаю, що політика уряду  має бути спрямована на підтримку підприємств-виробників, здатних виготовляти  конкурентно спроможну продукцію, з метою забезпечення робочих місць, високих зарплат та зростання ВВП України в цілому»,  – зауважив пан Віктор.

Наприкінці зустрічі викладачі та студенти ставили Віктору Галасюку питання, щодо економічних проблем держави, великих та малих міст. 

«Пан Віктор продемонстрував важливість виявлення та розуміння причинно-наслідкових зв’язків між основними макроекономічними показниками країн та особливостями розвитку їх національної економіки,  зокрема, сфери виробництва. Лектор вдало акцентував увагу на ролі кожного з нас у перетворенні України з сировинного донора на країну успішних виробників та заможних людей. Я переконана, що випускники Національного університету  «Острозька академія», які займаються підприємницькою діяльністю, створюють належний рівень доданої вартості, виробляючи якісну продукцію для українських та іноземних  споживачів»,  – заступник декана з профорієнтаційної роботи,  кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Юлія Харчук.