Студентки факультету міжнародних відносин посіли ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії"

03 травня 2018

Після перемоги Юлії Голубош (І місце) та Андрія Тихончука (ІІ місце) у Всеукраїнській олімпіаді з міжнародних відносин студентки спеціалізації «Міжнародні відносини» підхопили естафету перемог.

Наукові роботи Марини Якимчук (1-й курс магістеріуму) та Віталії Климентьєвої (четвертий курс), присвячені ядерній політиці Ірану та порівнянню інформаційних стратегій України та Грузії в умовах інформаційного протиборства з Російською Федерацією, були відзначені як одні з найкращих серед учасників першого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», що відбувався на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Після виступу на науково-практичній конференції Марина та Віталія були нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

Студентки висловлюють вдячність за підготовку до конкурсу науковим керівникам: кандидату історичних наук, старшому викладачеві Любові Корнійчук та доктору історичних наук, професору Аллі Атаманенко.