Завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту НаУОА – «Заслужений економіст України»

02 липня 2018

Завідувачу кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія», професору, доктору економічних наук Наталії Мамонтовій присвоїли почесне звання «Заслужений економіст України» (відповідно до указу Президента України №188/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України»).

Щиро вітаємо Наталію Анатоліївну із досягненням та бажаємо міцного здоров’я, щастя, Божого благословення й подальших успіхів на життєвій та науковій ниві!