Зустріч випускників Острозької академії

02.06.2018

До Національного університету «Острозька академія» знову завітали випускники — 3 червня відбулася щорічна зустріч випускників. Згадати студентські роки, поспілкуватися з викладачами-наставниками та одногрупниками приїхало чимало колишніх студентів.

«Мої дорогі випускники, кожного з вас я можу назвати своєю дитиною. Щороку, випускаючи вас, я віддавав частинку свого серця та своєї душі. Я радий, що ви повертаєтеся після довгої розлуки до бджолиного вулика, до своєї Альма-матер. І сподіваюся, що у кожного з вас юні роки асоціюються зі студентським життям в Острозькій академії», — говорить ректор Національного університету «Острозька академія», професор, Герой України Ігор Пасічник.

Ігор Демидович розповів також про те, що змінилося в навчальному закладі за останні декілька років, поділився планами, які професорсько-викладацький склад університету має на меті реалізувати в майбутньому.

Колишні спудеї мали можливість поспілкуватися не тільки із ректором, а й із деканами своїх факультетів.

«Щороку приїжджаю до Острозької академії за новими враженнями, і щороку бачу зміни. То дерево нове, то скульптура нова, то інші технологічні інновації — усе змінюється на краще. Хотів би повернутися в студентські роки, послухати дзвінок, який закликає або ж відпускає із заняття. Хотів би знову відчути академічний дух, який завжди витає в стінах Острозької академії», — ділиться враженнями Іван Валюшко, випускник 2008 року факультету політико-інформаційного менеджменту.

Братство спудеїв та Культурно-мистецький центр влаштували для випускників ярмарок, благодійний аукціон, фотозони та концертну програму. Цьогоріч академічна спільнота піклувалася не лише випускниками, але і їхніми дітьми — в парку розмістили дитячу зону, де малеча мала змогу помалювати та погратися з аніматорами.

Про університет випускники відгукуються лише добрими словами:

«Острозька академія дала мені поштовх на все життя — я стала вчителем історії. І зараз спонукаю своїх дітей до того, щоб вони розвивалися та шукали своє покликання», — стверджує Тетяна Шуль, випускниця 2013 року.