Зустріч із представниками ІТ-компанії HoneyComb Software в Острозькій академії

02.03.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 1 березня відбулася зустріч із представниками ІТ-компанії HoneyComb Software Тарасом Демчуком і Романом Рогозою.

HoneyComb Software — це бізнес орієнтована компанія з розробки програмного забезпечення, яка заснована у жовтні 2015 року. Клієнтами компанії є замовники зі США, Канади, Ізраїлю, Швеції та Німеччини.

«Мета компанії полягає у перетворенні ідей клієнта на нову рушійну силу його бізнесу. Сьогодні в нашій ІТ-компанії працює понад 30 людей, які люблять свою справу. Ми маємо офіси у Рівному та Львові. Команди наших розробників перебувають у постійній взаємодії зі штатними командами компаній-замовників, спільно створюючи сучасні висотехнологічні продукти. Ми переконані у важливості постійного практичного досвіду для професійного росту, тому зацікавлені у працевлаштуванні найталановитіших з вас», — стверджує Тарас Демчук.

Під час зустрічі студенти ставили питання працівникам ІТ-компанії HoneyComb Software, що дало змогу їм дізнатися багато нового про тонкощі роботи в IT-сфері.

Роман Рогоза переконував студентів, щоб вони не боялися розпочинати свій кар’єрний ріст ще до отримання диплома магістра. Спікер зазначив, що успіхів у ІТ-компанії можна досягти лише за умови постійного самовдосконалення як з програмування, прогнозування та моделювання, так і з ділової англійської.

«Зустрічі студентів із успішними випускниками — потенційними роботодавцями, вимогливими та відкритими до плідної співпраці є неоціненним каталізатором усвідомлення престижності та перспективності працевлаштування в ІТ-сфері як України, так і світу. Переконана, що наші кібернетики спробують свої сили у HoneyComb Software, а через кілька років презентуватимуть у стінах рідного університету власні ІТ-компанії», — зазначає організатор зустрічі заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту Юлія Харчук.