Школа молодіжного підприємництва

01 жовтня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 28 вересня відбулася Школа молодіжного підприємництва. Організувала та модерувала захід заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Юлія Харчук.

Учасниками Школи стали 120 учнів 8-11 класів із шкіл Острога, Хорова, Мощаниці, Здолбунова, та з Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів.

Для школярів прочитала лекцію випускниця економічного факультету НаУОА спеціальності «Фінанси» 2008 року, керівниця приватного підприємства «Тигрес» Оксана Антонюк на тему «Професія — Економіст. Що це? Як ним стати?». Пані Оксана розповіла учасникам Школи про свої університетські роки, а також поділилася досвідом роботи у ПП «Тигрес».

«Чудеса трапляються, але над цим потрібно дуже довго та наполегливо працювати. Такою магією в моєму житі є „Тигрес“ — компанія, що займається виготовленням товарів для дітей. Саме досвідом становлення, труднощами вибору професії та поступового руху вперед хочеться поділитися з вами Це чудово, що Острозька академія допомагає у самовизначенні молоді», — додала Оксана Антонюк.

Усі учасники Школи молодіжного підприємництва отримали сертифікати та дипломи у різних номінаціях. Також вони мали можливість взяти участь в економічному квесті, ознайомитися з історією Острозької академії та отримати детальну інформацію щодо особливостей навчання на економічному факультеті.

«Як організатор та модератор занять Школи молодіжного підприємництва щиро дякую найактивнішим учасникам та особливо членам волонтерського корпусу економічного факультету. Легко працювати із зацікавленими та цілеспрямованими молодими людьми, які чітко знають чого хочуть від життя і прагнуть здобути якісну вищу освіту для реалізації своїх бізнес-ідей», — поділилася враженнями Юлія Харчук.

Також в рамках роботи Школи Антонюк Оксана  провела майстер-клас для студентів 3-4 курсів економічного факультету щодо гармонізації фінансової звітності підприємства відповідно до національних та міжнародних стандартів.