Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018»

01.06.2018

Студенти Національного університету «Острозька академія» 1 червня взяли участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля 2018», що проводився на стадіоні вишу.

Забіг у Острозькій академії відбувався вперше. Сьогодні одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або паркових зонах, стадіонах та інших містах усі охочі пропагують здоровий спосіб життя.

«Ми проводимо забіг з метою пропаганди охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту; формування здорового способу життя та залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом; підвищення рухової активності студентської молоді та зміцнення здоров’я; популяризації та подальшого розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді України та піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту як одного із засобів гармонійного розвитку людини з метою створення толерантного суспільства, поширення ідей гуманізму та виховання патріотизму», — зауважив завідувач кафедри фізичного виховання, старший викладач Генадій Cтадніков.

Студенти та абітурієнти Острозької академії пробігли 1 милю (1609 метрів). Переможцем забігу став абітурієнт Тарас Радченко, який пробіг дистанцію найшвидше — за 5 хвилин та 40 секунд. Також отримали дипломи за ІІ та ІІІ місце такі студенти: Яна Зайцева, Іван Абрамчук та Ангеліна Романуха, Євген Курашев відповідно.