У НаУОА розпочато цикл лекції пропагування здорового способу життя

01.06.2018

Викладачі кафедра громадського здоров’я Національного університету «Острозька академія» розпочали проведення циклу інформаційно-просвітницьких заходів щодо пропагування здорового способу життя та боротьби зі шкідливими та соціально-небезпечними звичками.

У переддень Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням 30 травня студенти НаУОА мали змогу послухати лекцію та поспілкуватися з кандидатом медичних наук, завідувачем відділення обласної психіатричної лікарні Сергієм Загороднім. Лектор розповів про існуючі залежності, які негативно впливають як на фізичне, так і на психічне здоров’я людини. В ході обговорення наводив багато прикладів з власного практичного професійного досвіду, що викликало зацікавленість з боку студентів та спонукало їх до подальшого діалогу.

«Шкідливі звички: тютюнопаління, наркоманія, алкоголізм тощо сьогодні є значною соціальною проблемою світового характеру та створюють реальну загрозу здоров’ю як на індивідуальному, так і популяційному рівні. Особливу тривогу у фахівців з громадського здоров’я викликає той факт, що не зважаючи на значні зусилля суспільства, актуальність даного питання не зменшується і потребує ще більшої уваги та спільних зусиль у боротьбі з таким соціальним злом, яке несуть реальну загрозу генофонду української нації та в цілому національній безпеці нашої держави. Даний захід є першим, і в подальшому ми плануємо постійно проводити такі тематичні зустрічі зі студентською та шкільною молоддю, щоб вони не залишалися байдужими до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких», — зазначив завідувач кафедри громадського здоров’я НаУОА Ігор Гущук.