Для студентів Острозької академії прочитав лекцію Юрій Войтенко

01 червня 2018

До Національного університету «Острозька академія» 31 травня завітав директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко. Пан Юрій провів лекцію «Як стати успішним» для студентів економічного факультету.

«Метою мого виступу є поділитися власними „рецептами“ досягнення успіху в житті, ознайомити вас з останніми „проривними“ технологіями ПриватБанку та сформувати у вас бажання працювати і розвиватися в Україні», — коментує Юрій.

Юрій Войтенко розповів, що розпочинав свою кар’єру з посади кур’єра. Упродовж п’ятнадцяти років він постійно працював над собою та вдосконалював навички і знання.

«Сьогодні я працюю в найбільшій технологічній компанії України, є директором Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку. І це лише завдяки тому, що я завжди йшов до своєї мети. Я постійно виходив із зони комфорту та намагався вчитися чомусь новому, щоб не стояти на місці. Адже, якщо людина буде робити щодня те, що їй легко виходить або ж взагалі нічого не робити, то тоді розпочнеться процес деградації», — додає Юрій.

З власного досвіду Юрій Войтенко порадив студентам, як стати успішним:
1. Визначити сферу діяльності;
2. Вірити в себе та в свої сили;
3. Безперервно вчитися і підвищувати кваліфікацію — стати найкращим фахівцем;
4. Любити свою роботу і щиро вірити в свою компанію та її продукти.

Також пан Юрій наголосив на тому, що великою проблемою нашої держави є виїзд за кордон молодого покоління, яке вважає, що краще працювати та жити в чужих країнах, забуваючи власні традиції, звичаї та мову.

«Ми можемо в Україні будувати своє майбутнє, просто потрібно багато працювати над собою, щоб досягти бажаних результатів. Бажаю вам швидше визначитися з тим, ким ви хочете стати та, що ви хочете робити для себе та своєї держави», — стверджує Юрій.