Весняний фестиваль китайської культури в Острозькій академії

01 березня 2018

Вперше у Національному університеті «Острозькій академія» 28 лютого відбувся весняний фестиваль китайської культури, який відвідали всі охочі та дізналися нове про культуру однієї з найбільш розвинутих країн світу.

З вітальними словами до учасників фестивалю звернулися організатори заходу: викладач Інституту Конфуція Шиньянського університету Ао Лан та працівник відділу міжнародного співробітництва та фандрайзингу НаУОА Тетяна Сушицька.

Представниками Китаю на заході були волонтер з Китаю Чан Юйсун та Ао Лан. Чан Юйсун навчав присутніх елементам витонченої китайської церемонії чаювання, а також показав як правильно одягати китайський традиційний одяг ханьфу. Лан Ао навчала майстерності малювання ієрогліфів, а також демонструвала написання імен присутніх студентів.

Студентка 2 курсу гуманітарного факультету Острозької академії Тетяна Іваницька поділилася враженнями від фестивалю:

«Захід чудовий, та найбільше мені імпонує те, що прийшло стільки студентів, які цікавляться культурою країн Сходу. Ми змогли сфотографуватися в національному китайському вбранні. Мені, як шанувальниці східних культур, зокрема корейської, приємно, що подібні свята не лишаються поза увагою. Таким чином нас долучають до світової культури та виховують толерантне ставлення до всіх націй».

На заході було чимало китайської символіки, яка відтворювала національну самобутність та атмосферу країн Сходу.

«Ми не очікували, що буде такий ажіотаж серед бажаючих пізнати китайську культуру. Зважаючи на популярність фестивалю, ми вже обмірковуємо організацію нових подібних дійств зі ще більшою кількістю майстеркласів, цікавинок культур інших народів та закордонних гостей», — зауважує одна з організаторів фестивалю Тетяна Сушицька.