День відкритих дверей в Острозькій академії

01.03.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 1 березня відбувся традиційний загальноакадемічний День відкритих дверей.
Близько сотні абітурієнтів та їх батьків з Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей приїхали до Острозької академії аби поринути в атмосферу університетського життя.

Учасники заходу мали змогу поспілкуватися з ректором університету Ігорем Пасічником. Про навчальні програми, особливості навчального процесу та унікальні можливості, що пропонують викладачі та адміністрація університету розповіли проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Шевчук та декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк.

Найбільше майбутніх абітурієнтів зацікавила тема Вступної кампанії 2018, в межах якої спілкувалися з Відповідальним секретарем Приймальної комісії НаУОА Галиною Пастушок.

«Крім навчального процесу, студентам організовується і корисне дозвілля. В нас є культурно-мистецький центр — це осередок творчості всієї академії, де кожен може розвивати свої таланти в танцях, співах, театральній грі тощо. В нашому університеті активно підтримується здоровий спосіб життя — це ранкові зарядки для всіх студентів, змагання з футболу, волейболу, баскетболу тощо», — розповідає Сергій Дорош.

Під час заходу школярам допомагали волонтери, які координували усі їх дії та проводили індивідуальні консультації.

«Я пишаюся тим, що сучасна молодь обирає саме ОА. Сьогодні багато абітурієнтів відвідали наш навчальний заклад. Але найкращим показником була не кількість абітурієнтів, а їхні враження, які вони отримали під час спілкування з викладачами та студентами. Надзвичайно приємно бачити в їх очах зацікавлення і чути, що їм дуже сподобались лекції, які вони відвідали. Сподіваюсь, що ми побачимо ці обличчя першого вересня вже в ролі спудеїв ОА»,

— відзначила студентка та волонтер НаУОА  Маріанна Шкрабій.

Також для школярів та батьків були проведені екскурсії музеєм, подвір’ям та підземеллям Національного університету «Острозька академія». Опісля екскурсії бажаючі мали можливість відвідати будь-які заняття, аби відчути дух справжнього студентства в гуртожитках університету.

Розповіла про свої враженнями також одинадцятикласниця Марія Шевчук:

«Сьогодні я на декілька годин уявила себе у ролі студента та відчула шалений ритм студентського життя. Найцікавішим для мене стало спілкування зі студентами. Щирі розмови та поради ще більше мотивували мене вступати до Острозької академії. Родзинкою цього дня стала екскурсія в навчальному закладі, тому що Острозька академія — це історична пам’ятка, що має багато таємниць та надзвичайно цікавих фактів. Острозька академія — дружня родина з освіченими викладачами, багатою історією та ректором, який зробив неможливе для піднесення академії до рівня найпрестижніших закладів вищої освіти України. Тепер я маю величезне бажання стати частинкою цієї маленької, але такої неймовірної родини».