“Командна робота допомагає швидше досягти успіху”

30 листопада 2017

У рамках Школи освітніх інновацій НаУОА 28-29 листопада відбулося друге заняття для викладачів, під час якого обговорювали партнерську взаємодію у роботі викладача.

«Ми розглядали викладача як ключову фігуру забезпечення освітнього процесу, важливість його взаємодії зі студентами, колегами у межах кафедри та університету загалом. Завдяки ефективній комунікації відбуваються розвиток і прогрес. На власних прикладах ми намагалися продемонструвати таку взаємодію»,

зауважила лекторка, помічник ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти НаУОА Вікторія Волинчук.

Під час лекції обговорювали важливість комунікації викладача із розробниками та гарантом освітньої програми. Викладач обов’язково має узгодити з кафедрою роль своєї навчальної дисципліни у процесі формування компетентностей студента певної спеціальності чи спеціалізації. Увесь колектив повинен працювати на досягнення спільних цілей, а для цього, переконані викладачі, необхідне обговорення спірних питань.

«На занятті ми підтвердили, що під час комунікації з’ясовується дуже багато моментів, які спочатку кожний трактує по-своєму, але у процесі обговорення всі сходяться на спільній думці. Ми підтвердили, що взаємодія і комунікація відіграють важливу роль у якості освіти, а командна робота допомагає швидше досягти успіху»,

підсумувала Вікторія Волинчук.

Наступне заняття Школи освітніх інновацій відбудеться 5-6 грудня і буде присвячене концепції робочої програми навчальної дисципліни.