В Острозькій академії презентували курс «Теорія та практика туризму»

29 вересня 2017

З нагоди Всесвітнього дня туризму в мистецькій галереї Острозької академії 28 вересня відбулась презентація курсу «Теорія та практика туризму». Про головні аспекти, недоліки та переваги туризму студентам розповідали заступник міського голови Острога Оксана Ситницька, виконавчий директор туристичного оператора «Княжий Острог» Максим Жуковський і директор музею історії Острозької академії Хеленюк Анастасія.

Учасники презентації також розповіли про потенціал розвитку туризму на теренах міста Острога, області і в загальному України. Також мова йшла про труднощі ведення туризму на конкретному прикладі міста Острога.

«Туризм в нашій країні є найменш розвиненою галуззю. З одного боку, це погано, але з іншого — це сфера, яка має надзвичайні можливості для розвитку і досягнення успіху»,

ділиться досвідом спікер Максим Жуковський.

В рамках заходу було презентовано нову сертифікатну програму, яку організовує «Туристично інформаційний центр». Всі хто долучиться до неї матимуть змогу відвідувати різні туристичні заклади, вивчати низку предметів, які будуть корисні не тільки в сфері туризму, а й у повсякденному житті та стануть більш комунікабельними і впевненими у собі. Крім вивчення теорії студенти будуть практикувати складання маршруту та проведення екскурсій.

«Даний проект — це дуже цікава ідея. Думаю, що курс буде не менш цікавим. Тепер, щоб спробувати себе у сфері туризму варто лише записатися на курси. Подобається, що є практичний блок. І я впевнена, що він буде корисним для багатьох, бо ці знання можна застосувати у різних сферах праці»,

стверджує студентка четвертого курсу гуманітарного факультету Наталя Веляник.