Вітання з нагоди професійного свята — Дня працівника освіти!

29 вересня 2017

Дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня працівника освіти!

Усіх нас об’єднує спільна мета у формуванні світоглядних цінностей студентства відповідно до сучасних викликів та освітніх трендів. Місія Острозької академії як центру освіти, науки, культури і духовності — це підготовка не тільки висококласних фахівців, а й провідників Української держави.

Надзвичайно вдячні вам за наполегливу й невтомну працю, від якої залежить наш спільний успіх.

Нехай незгасима енергія та завзяття будуть джерелом нових грандіозних планів і блискучих перемог!

Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, професійного задоволення від нашої нелегкої, але такої цікавої та потрібної роботи! Нехай Божа ласка щодень супроводжує вас, додає оптимізму, натхнення та сили духу!