Студентка спеціальності «Політологія» призерка Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

29.03.2017

Олександра Бурба, студентка маґістеріуму спеціальності «Політологія» факультету політико-інформаційного менеджменту Острозької академії стала учасницею Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із політичних наук, який відбувся у місті Івано-Франківськ (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника).

На конкурс Олександра подавала оригінальне наукове дослідження «Чинники електорального успіху кандидатів на місцевих виборах 2015 року (на прикладі Волинської області)». Теоретичні, прикладні та творчі здібності студентів-конкурсантів оцінювало кваліфіковане журі, до складу якого увійшли науковці в галузі політології з провідних вітчизняних вищих навчальних закладів. За результатами оцінок журі, студентка Національного університету «Острозька академія» посіла третє місце.

«Я працюю над даним дослідженням вже другий рік. Результати дослідження мають конкретне практичне значення, що з однієї сторони дозволяє емпіричним шляхом виявити наслідки від впровадження тієї чи іншої норми виборчого законодавства, а з іншої сторони має суто комерційне значення, оскільки отримані результати стануть в нагоді під час побудови виборчої кампанії кандидатами до відповідної ради. Хотілось би висловити подяку науковому керівнику — кандидату наук з державного управління, доценту Віталію Миколайовичу Лебедюку за допомогу та професійну підтримку щодо методологічної складової нашого дослідження. Цей конкурс виявився неабияким поштовхом для мене, який мотивує працювати і розвиватися далі, не зупиняючись на досягнутому»,

ділиться враженнями Олександра Бурба

Теги: Острозька академія,ПІМ, Політологія