Програма урочистої церемонії «Інавгурація-2017»

28.08.2017

Інавгурація-2017

1 вересня  2017 р.

У програмі:

10.20 Урочистий молебень перед початком нового навчального року (Студентсько-викладацький Храм преп. Федора Острозького);

11.00 Урочиста церемонія посвяти в спудеї Острозької академії «Інавгурація-2017» (університетський парк);

12.20 Інавгураційні лекції для першокурсників:

• ауд. П-3 — «Ціннісна вертикаль Острозької академії в процесі євроінтеграції»

Лектор: Максим Карповець, кандидат філософських наук, директор інформаційного центру Європейського Союзу в Острозькій академії

Слухачі: факультет політико-інформаційного менеджменту, факультет міжнародних відносин (Інформаційна, бібліотечна та архівна справа. Документознавство та інформаційна діяльність, Громадське здоров’я, Національна безпека, Політологія, Психологія, Регіональні студії, Міжнародні відносини, Історія та археологія);

• ауд. П-5 — «Незалежність України в контексті особистісної рефлексії»

Лектор: Микола Жулинський, доктор філологічних наук, професор, академік НАН України, директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, співголова Наглядової ради НаУОА, Почесний академік Острозького академічного братства.

Слухачі: факультет романо-германських мов, гуманітарний факультет (Філологія (германські мови та літератури), Філософія, Філологія (українська мова та література), Культурологія, Журналістика);

• ауд. П-4 — «Мрії, дії та інтернет»

Лектор: Марія Цип’ящук, викладач Навчально-наукового інституту права ім. І.Малиновського, правозахисниця Української Гельсінської спілки з прав людини, керівник юридичної клініки «Pro bono»

Слухачі: Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського, економічний факультет (Право, Облік і оподаткування. Облік і аудит, Фінанси, банківська справа і оподаткування. Фінанси і кредит, Економіка. Економічна кібернетика).

13.00 Відкриття художньої виставки «Роман Петрук. Портрети сучасників» (підземна галерея Національного університету «Острозька академія»).

День знань

4 вересня 2017 року

8.30 Патріотична акція — спільне виконання гімну України професорсько-викладацьким складом та студентами НаУОА (подвір’я університету).