В Острозькій академії — черговий рекорд України

27.04.2017

Сьогодні під час відкриття Х Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» в Національному університеті «Острозька академія» прочитали молитву «Отче Наш» 24 мовами, серед яких китайська, японська, іврит, есперанто, і навіть арамейська — мова, якою розмовляв Ісус Христос. Відтак Острозькій академії вже усьоме вдалося встановити рекорд України у категорії «Масові заходи».

«Масовим читанням молитви „Отче Наш“ різними мовами ми хочемо продемонструвати спільність морально-духовних цінностей у людей різних національностей України та інших країн світу, різних історичних періодів і народів. Острозька академія є потужним майданчиком міжкультурної комунікації. На факультеті романо-германських мов студенти вивчають близько десяти іноземних мов, у нас постійно перебувають закордонні гості»,

зазначив організатор олімпіади, настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького, професор Василь Жуковський.

Крім учасників олімпіади і студентів, до масового читання молитви «Отче Наш» долучилися іноземці, які зараз перебувають в університеті. Китайською і японською молитву прочитала волонтер-викладач китайської мови в Острозькій академії, китаянка із Шиньянського університету Ао Лан, польською — докторантка Сілезького університету у місті Катовіце Евеліна Сушек, француською та корейською — волонтер-викладач корейської в Острозькій академії, докторантка гуманітарного факультету університету Париж VII імені Дені Дідро Солен Шарпантьє.

Рекорд зафіксував Представник Національного проекту «Книга рекордів України» Олександр Шустерук.

«Острозька академія дивує не тільки своєю унікальною історичною спадщиною, а й цікавими подіями. Тут встановлені рекорди України, які мали значний резонанс. Нагадаю, що в Острозькій академії відбулося наймасовіше письмове вшанування української пісні. Саме тут студенти, викладачі та усі охочі оригінально вшановували пам’ять Тараса Шевченка, читаючи 19 діб поспіль його невмирущий „Кобзар“. За це Острозька академія потрапила також в Книгу рекордів Гіннеса і є на сьогодні єдиним вищим навчальним закладом в Україні, який має таке досягнення»,

прокоментував пан Олександр.

Теги: Острозька академія, Біблія, рекорд