Cтудентки спеціальності «Українська мова і література» – призери Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

27.03.2017

Студентки-філологи п’ятого курсу гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія» Христина Семерин, Людмила Пасічник та Ольга Галуга взяли участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література у т.ч. методики їх викладання», який відбувся в місті Житомирі у Державному університеті ім. Івана Франка 24 березня.

На конкурс дівчата подавали свої наукові праці: Христина Семерин з літератури на тему — «Імагологічний дискурс у повісті Юрія Косача „Еней та життя інших“», Людмила Пасічник та Ольга Галуга — з методики викладання української мови. Робота першої студентки має назву «Реалізація компетентнісного підходу до вивчення української мови», а другої — «Особистісно орієнтоване навчання української мови». За результатами оцінок журі, робота Христини Семерин визнана найкращою — її нагороджено дипломом І-го ступеня. Людмила Пасічник теж стала призеркою та одержала диплом ІІІ-го ступеня. Ольга Галуга посіла п’яте місце, її нагороджено грамотою в номінації «Методичний пошук».

«Щиро дякую Світлані Олексіївні Кочерзі, доктору філологічних наук, професору кафедри української мови і літератури, за підтримку, поради, власне, за те, що вивела мене на шлях науки і всіляко сприяє моїй роботі. Також дякую Івану Миколайовичу Хом’якові, завідувачу кафедри української мови та літератури, та магістранткам Людмилі Пасічник і Ользі Галузі, які суттєво допомогли з організаційними питаннями»,

розповіла Христина Семерин.

Людмила Пасічник також поділилася своїми враженнями від участі у конкурсі та поїздки у Житомир:

«Насамперед, хочу висловити подяку своєму наставнику — доктору педагогічних наук, професору, академіку АН ВШ України Хом’яку Івану Миколайовичу, який підтримував мене впродовж усіх етапів написання наукового дослідження та давав хороші поради. Він завжди звертав увагу на те, що слід виправити та скеровував у правильному напрямку, аби робота була водночас змістовною та цікавою. Щодо враження від міста та Житомирського державного університету ім. Івана Франка, то воно доволі позитивне. Затишні вулиці, красива архітектура й приємні житомиряни передали свій особливий колорит. Окрема подяка організаторам конкурсу, адже всі моменти, зокрема реєстрація та саме проведення, були чітко продуманими. Атмосфера конкурсу була дуже дружньою, за що подяка як студентам, які були достойними конкурентами, так і науковцям, членам журі, які оцінювали наші дослідження. Такі конкурси — чудова нагода поділитись своїм досвідом та напрацюваннями з іншими студентами, а також взяти для себе багато корисного. Для мене призове місце — вагоме досягнення в науковій сфері та своєрідна мотивація, аби розвивати та покращувати свої здібності».

Своєю чергою, Ольга Галуга розповіла про свої враження:

«Хочу висловити подяку науковому керівнику Івану Миколайовичу за слушні поради. Величезне дякую організаторам конкурсу. Було видно, що університет готувався до прийому гостей із різних куточків України. Під час секційного засідання атмосфера була затишною та приємною, якоюсь мірою, навіть домашньою. Приємними та щирими словами члени журі, зокрема Карамана Станіслава Олександровича, Кучерук Оксани Анатоліївни та Куцевол Ольги Миколаївни, підтримали тих конкурсантів, зокрема й мене, які не посіли призових місць та привітали призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт».

Теги: Острозька академія, Філологи, Українська мова