Студенти зустрілися із відомим рівненським журналістом Олексієм Кривошеєвим

27.03.2017

У Національному університеті «Острозька академія» вже вкотре відбулася зустріч у рамках проекту «BIT discussions». 22 березня студенти мали змогу поспілкуватися з Олексієм Кривошеєвим. Він журналіст телеканалу «Рівне 1», газети «Рівне вечірнє», Інтернет-сайту «ВСЕ» та голова рівненської обласної організації незалежної медіа-профспілки.

Гість розповів студентам про технології та особливості подачі інформації в різних типах ЗМІ й соціальні мережі та їхню роль у роботі журналіста. Також поговорили про організацію безпеки в журналістській діяльності.

«Студенти спеціальності „Журналістика“ мають велику перевагу — це ваш диплом. Ви маєте прекрасну можливість учитися у практикуючих журналістів, які є професіоналами своєї справи. Вони дають вам основні фахові інструменти. Завдяки яким ви можете стати першокласними спеціалістами»,

розповідає Олексій Кривошеєв.

Модератором зустрічей в Острозькій академії часто стають самі ж студенти. Це допомагає їм отримати вміння організації подій та сприяє розвитку комунікаційних навичок. Цього разу захід модерувала студентка другого курсу спеціальності «Журналістика» Юлія Опанасюк.

«Зустріч була інформативною, адже спікер був не теоретиком, а практиком, він зміг пояснити з різних сторін, як краще писати, а чого варто уникати у своїх текстах та які існують обмеження в тих чи інших ЗМІ. Я гадаю, що кожен присутній взяв щось для себе з лекції»,

ділиться враженнями Юлія Опанасюк.

Загалом зустріч відбувалася у звичному для формату «BIT discussions» форматі, а саме в режимі «питання-відповідь». Студенти жваво розпитували про особливості журналістської роботи та секрети професії. Олексій Кривошеєв охоче відповідав на запитання студентів та наголосив на тому, журналіст має завжди бути активним, бо інакше стати успішним неможливо.

Нагадаємо, «BIT discussions» (Business, information, technology) — дискусійна платформа, в рамках якої до академії приїжджають успішні люди бізнесу, медіа, IT-компаній тощо. Вони налагоджують співпрацю зі студентами, в деяких випадках пропонуючи перспективу для майбутнього працевлаштування.

Теги: Острозька академія, BIT discussions, Олексій Кривошеєв, Рівне 1