Збори трудового колективу

о 10.00 год. в актовій залі

відбудуться збори

Конференції трудового колективу

Національного університету «Острозька академія»

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт ректора НаУОА за 2017 рік щодо виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України, виконання положень статуту навчального закладу, показників ефективності використання державного майна, показників ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру, видання підручників, посібників, науково-методичної літератури та дотримання законодавства у сфері діяльності навчального закладу.
  2. І Щорічна звітна конференція з питань якості освіти в НаУОА.
  3. Звіт профспілки за 2017 рік. Обрання голови профспілкового комітету.
  4. Затвердження колективного договору  між адміністрацією та профспілковим комітетом НаУОА на 2018-2020 рр.
  5. Про затвердження складу комісії з трудових спорів.