Фінал чергового Всеукраїнського конкурсу есе на тему: «Що означає для мого населеного пункту децентралізація?»

26 листопада 2017

24 листопада 2017 року у Національному університеті «Острозька академія» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу есе на тему: «Що означає для мого населеного пункту децентралізація?» серед старшокласників ЗНЗ та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Основна мета проведення конкурсу — підвищення інтересу учасників до:

• актуальних питань проведення реформи бюджетно-податкової децентралізації в Україні;
  • розвитку у молоді власної активної життєвої позиції у відповідності до демократичних та європейських цінностей;
  • формування готовності брати активну участь у соціально-економічному житті об’єднаних територіальних громад та власного бачення щодо економічного розвитку свого населеного пункту, області та країни в цілому.

За результатами першого етапу конкурсу, в якому взяло участь 29 учасників із Рівненської, Хмельницької та Херсонської областей, було обрано 9 найоригінальніших есе для представлення у фіналі.

Роботи учасників оцінювала конкурсна комісія у складі:

• Козак Людмила Василівна — декан економічного факультету, доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту та маркетингу;
  • Дем’янчук Ольга Іванівна — заступник декана економічного факультету з навчально-наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту;
  • Харчук Юлія Юріївна — заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту.

Переможцями стали учні та студенти, роботи яких максимально відповідали темі, мали рівень унікальності більше 85 %, розкривали власні креативні ідеї авторів, були написані грамотно та оформлені відповідно до вимог.