Для студентів Острозької академії презентували стипендіальну програму

26.10.2017

У Національному університеті «Острозька академія» 25 жовтня студентка 6 курсу спеціальності «Політологія» Олександра Бурба та студентка 6 курсу спеціальності «Культурологія» Наталія Лисовець презентували студентам стипендіальну програму «Завтра.UA».

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука — перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета — сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Студентки-переможниці минулорічних відборів Олександра та Наталія розповідали про переваги, що надає програма та про корисні поради, що допомогли їм досягнути успіху.

«Бути частиною спільноти Завтра.ua для мене стало серйозним поштовхом та досягненням! Стипендіальна програма дарує безліч можливостей для акумулювання ідей та втілення проектів для молоді. Це — досвід, який неможливо переоцінити, це — люди, які надихають та зустрічі, які перевертають світогляд та дарують впевненість у собі!»,

поділилася Олександра Бурба.

Що ця програма може дати студентам? Переможниці минулорічних відборів стверджують, що це:

• дієвий інструмент для пошуку однодумців для цікавого спілкування з активними людьми зі всіх куточків країни;
  • всебічна підтримка від програми: фінансова (1677 грн кожного місяця протягом року), інформаційна, рекомендаційна тощо;
  • знання, адже ви матимете змогу брати участь у публічних лекціях з всесвітньо відомими особистостями, наукових конференціях і наукових програмах ;
  • досвід, бо стаючи переможцями відбору, ви розвинете практичні навички, плануванню проектних робіт та відвідаєте такі події, як Молодіжний форум «Завтра.ua», табір Youcamp та інші.

Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів з високою академічною успішністю, активною громадською позицією та оригінальними ідеями для наукових досліджень.

До 30 листопада усі охочі повинні подати перелік документів на сайт zavtra.in.ua. Стипендіатки радять не соромитись виставляти свої роботи, бо одним із критеріїв оцінки є оригінальність і новизна. Також застерігають від виконання реферативних робіт, бо наукові праці перевіряє на плагіат алгоритм і два невідомих експерти-фахівці.

«Важливо писати про те, що вас цікавить. Ви маєте створити якусь нову, потужну ідею. Не бійтесь писати про щось незначне, робота має бути вузько спрямованою. Я вважаю, що це — тенденція всесвітньої науки»,

зауважила Олександра Бурба.

Студенти, що були присутні на презентації програми в Острозькій академії вже можуть у мотиваційному листі вказати, як вони познайомились з програмою і використати ексклюзивну пораду від Наталії Лисовець — написати свої обіцянки як стипендіата.

«Для нас вже стало традицією кожного року обирати переможців. На жаль, подають заяву студенти лише двох спеціальностей — культурології та політології. Серед переліку наукових напрямів є такі, що дозволяють будь-якому студенту університету писати наукову працю за своїм фахом. Я сподіваюся, що цього року ми привеземо потужну делегацію з Острозької академії та доведемо цим, що альма матер — це українська кузня талантів»,

запевнює Наталія Лисовець.

Теги: Острозька академія, Політологія, Завтра.UA