Острозька академія в першості з підготовки правників

26 жовтня 2017

Національний університет «Острозька академія» посів четверту сходинку серед класичних університетів та шосту серед вишів України загалом відповідно до рейтингу Міністерства освіти і науки за результатами ЗНО з права під час вступу на магістратуру.

Середній бал ЗНО випускників бакалаврату «Права» Острозької академії становить 426,7 балів.

Нагадаємо, що цьогоріч набір на магістратуру за спеціальністю «Право» в Україні здійснювали 104 виші. Уперше у всіх ВНЗ набір здійснювався за технологією зовнішнього незалежного оцінювання. На базі університетів створили 75 пунктів тестування, у яких функціонували 1 189 аудиторій. На виконання завдання було відведено 240 хв. Тест складався з трьох блоків: тест загальних навчальних правничих компетентностей (75 хв); тест з шести базових юридичних дисциплін: конституційне, адміністративне, цивільне, цивільне процесуальне, кримінальне, кримінальне процесуальне право (105 хв); тест з іноземної мови (60 хв).

Із повним рейтингом можна ознайомитись за посиланням: http://mon.gov.ua