Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії розпочалися футбольні змагання «Кубок ректора»

26 вересня 2017

У Національному університеті «Острозька академія» з 26 вересня вже традиційно розпочалися змагання «Кубок ректора», у якому візьмуть участь 6 команд.

У перший день за перемогу вже поборолися Економічний факультет та Інститут Права. Матч закінчився нічиєю, з рахунком 0-0. Наступними позмагалися факультети міжнародних відносин та гуманітарний. Після напруженої гри, перемогу виборов Гуманітарний факультет, забивши два голи у ворота суперника. Повболівати за своїх гравців прийшло чимало студентів, особливо першокурсників.

«Такі змагання передусім потрібні для пропаганди здорового способу життя серед спудеїв. Для нас це вже традиція.Фінальний матч «Кубка ректора» стане початком нової спартакіади, де учасники вже матимуть змогу поборотися за кубок Острозької академії»,

зазначив викладач кафедри фізичного виховання Олександр Марченко.

27 вересня відбудуться матчі між факультетами політико-інформаційного менеджменту та Інститутом Права о 16:45, а також між факультетами романо-германських мов і міжнародних відносин о 18:00.

28 вересня між собою зіграють команди економічного факультету та політико-інформаційного менеджменту. Фіналом змагань за кубок ректора стане матч між факультетом міжнародних відносин та гуманітарним. Приходьте та підтримуйте своїх гравців!