Студенти-журналісти долучилися до відкриття туристичного сезону в Острозі

26.04.2017

До відкриття туристичного сезону в Острозі студенти-журналісти підготували для старшокласників квест «Містичний Острог». До участі в пізнавальному проекті долучилися місцеві старшокласники. Школярі розгадували ребуси, відчитували давні легенди, аби відшукати скарби князя Острозького.

Проект реалізовувався у межах вивчення курсу «Медіаосвіта». Третьокурсники спеціальності «Журналістика» розробляли програму популяризації історичного минулого серед молоді, збирали легенди та цікаві бувальщини, які поширені на Острожчині, долучилися до підготовки матеріалів для туристичного порталу Острога.

«Зацікавити історією школярів — завдання дуже складне. Реалізація його забрала чимало часу та сил, але коли учасники сказали, що хочуть, аби такі квести проводилися знову, ми зрозуміли, що це найкращий показник вдало виконаної роботи »,

поділилася враженнями студентка Наталя Веляник.

«Такі проекти варто організовувати, аби відчути чим живе найпрогресивніша частина суспільства — молодь,

розповідає ініціатор проекту — Вікторія Назарук.

По-перше, студенти втілити на практиці теоретичні знання про те, як реалізувати громадську акцію та забезпечити їй належний інформаційний супровід. По-друге, як організатори, так і учасники краще зрозуміли історичний контекст Острога. Ми вдячні усім, хто підтримав нашу ідею! »

Теги: Острозька академія, Журналістика, Медіаосвіта