Осіння Школа універсального журналіста

25 жовтня 2017

У Національному університеті «Острозька Академія» 21 та 22 жовтня для учнів 9-11 класів проходив щорічний тренінг з основ журналістики «Школа універсального журналіста». Керівник тренінгу — головний редактор газети ОГО Віталій Голубєв.

«Упродовж курсів учасники мають змогу ознайомитися з азами журналістики, отримати персональні консультації, здобути знання, які б допомогли їм почувати себе більш упевнено під час конкурсів при вступі на спеціальність «Журналістика». Цьогорічна Школа є особливою, адже кожного разу розширюється географія учасників. До нас приїжджають навіть цілі делегації з різних куточків України, і я радий ділитися своїм досвідом і навичками з ними»,

зазначив Віталій Голубєв.

У тренінгу брали участь 34 учасники з усіх куточків України. У перший день учні опанували навички роботи універсального журналіста, ознайомилися з перевагами цієї професії, дізнавалися як брати інтерв’ю та вчилися самостійно творити журналістський продукт.

Однією зі спікерів у школі була студентка 4 курсу гуманітарного факультету Наталя Веляник, яка теж закінчила «Школу універсального журналіста».

«Для мене бути спікером — завжди дуже хвилююче, але я отримую неймовірне задоволення від самого виступу. Я щиро рада бачити, що людям цікаво слухати мене. Вони ставлять питання, уточнюють, легко ідуть на контакт — працюючи з такою аудиторією, розвиваюся і я»,

розповіла Наталя.

Наступний день курсів розпочався вже із традиційного визначення переможців конкурсу на найкраще селфі із хежтегом «ШУЖ». Переможцями стали Аліна Псарьова із Дніпропетровська та Наталя Дроніна із Зарічнянського району Рівненської області. Далі відбулася традиційна екскурсія Острозькою академією, прослухавши яку учасники отримали завдання написати вдома журналістський матеріал.

«Школа універсального журналіста стала для мене не просто місцем, де я отримала нові знання, корисні поради, цікаву інформацію, а ще й справжнім джерелом натхнення. Я знайшла нових друзів із усієї України, чудово та корисно провела час»,

ділиться враженнями учасниця ШУЖ, учениця 11 класу з Дніпропетровської області Юлія Комарин.

Завершився тренінг з основ журналістики «Школа універсального журналіста» врученням сертифікатів про участь. Також учасники отримали роздаткові матеріали про Острозьку академію, які допоможуть майбутнім абітурієнтам при вступі в університет.