В Острозькій академії відбувся дебатний турнір

24 грудня 2017

У Національному університеті «Острозька академія» 23 грудня відбувся дебатний турнір між командами із різних регіонів України: Києва, Львова, Луцька та Вінниці.

Координатором турніру була студентка третього курсу спеціальності «Журналістика» Ірина Гоюк. Організаторами були також члени Острозького дебатного осередку: Москаль Тетяна, Кучерук Юля, а також Ірина Купрін.

«Я вирішила це організувати, бо люблю дебатувати, зустрічатись з людьми, які завжди в тренді, знають, що відбувається в світі і аналізують це. Подібні заходи — це можливість зустріти цих людей, обговорити актуальні теми та почути нові ідеї, думки щодо них. Я рада, що турнір відбувся, що дискусії були на цікаві теми, і що всі учасники були задоволені»,

розповіла Ірина.

Учасники виступали перед публікою з промовою, яку готували всього лише 15 хвилин. Тематика дебатів дуже різноманітна, вони охоплюють усі сфери нашого життя. Дискутували про сенс і плинність життя, що краще для суспільства — шлях еволюції чи революції тощо. У дебатуванні взяли участь 12 команд.

«Я хоч і новачок в дебатах, але вже встигла побувати на багатьох турнірах. Тому з впевненістю можу сказати, що дебати в Острозі на високому рівні. Чудові теми, давно знайомі люди. Дебати — це не лише можливість розумового розвитку, це і зустрічі з людьми, котрі так далеко від тебе, яких ти безмежно любиш. Острог здійснив мою мрію — побачити найрідніших, обійняти і поспілкуватись з ними»,

ділиться враженнями учасниця дебатного турніру із команди «За печивко ми старались» Олеонора Швець.