Острозька академія на форумі «Успішний 11-класник»

24 жовтня 2017

Студенти-волонтери Острозької академії з профорієнтаційної роботи 22 жовтня взяли участь у виставці університетів «Успішний 11-класник», що відбулася у Києві.

Всеукраїнський форум «Успішний 11-класник» — це масштабна освітня подія, на якій збираються експерти з підготовки до ЗНО та профорієнтації, представники найкращих державних та приватних ВНЗ Києва, освітніх компаній та курсів. Серед числа найвідоміших київських ВНЗ, ЛНУ ім. І. Франка та Українського Католицького університету свій рівень профорієнтаційної роботи змогла продемонструвати й Острозька академія.

«На форумі кожен випускник мав змогу поспілкуватися із представниками провідних університетів України. І нам дуже приємно, що Острозька академія входить до цього списку. Я вважаю родзинкою було те, що університет представляли саме наші студенти, які як ніхто змогли передати атмосферу, що панує в нашому навчальному закладі. Ми сподіваємося, що серед тисячі учасників будуть майбутні спудеї Острозької академії»,

поділилася враженнями Іванна Горбач.

Абітурієнти, які відвідали цю виставку, висловлювали своє зацікавлення навчанням в Острозькій академії, студентським життям, а також історією університету. Багато з них пообіцяли приїхати на День відкритих дверей, що відбудеться в Острозькій академії другого листопада.