Студенти Острозької академії одні з перших відвідали центр ім. Андрея Шептицького у Львові

24 жовтня 2017

Для спудеїв першого та другого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у рамках курсів «Вступ до спеціальності» та «Бібліотечна справа» викладачі організували поїздку до Львова в центр імені Митрополита Андрея Шептицького. Це новий інформаційно-ресурсний центр, який забезпечує сучасні можливості для навчання, спільної роботи та дослідження для студентів, викладачів та гостей Українського католицького університету.

«Ми хотіли показати студентам центр ім. А. Шептицького як приклад сучасної бібліотеки, що є не просто вмістилищем книг та документів, а справжнім відкритим творчим простором, який об’єднує людей. До слова, сам центр відкрився лише нещодавно, а тому ми потрапили до нього в числі перших. Завдяки цій навчальній поїздці студенти по-новому поглянути на обрану ними спеціальність, зрозумівши, що інформаційні технології є тим феноменом сучасності, який забезпечує безперервний розвиток як окремої людини, так і цілих спільнот, організовує соціальний простір, гармонізує і гуманізує його»,

зазначила старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Оксана Прасюк.

За її словами, роздивляючись футуристичні інтер’єри та знайомлячись із новими споживацькими інформаційним сервісами центру, студенти знаходили чимало аналогій із діяльністю бібліотеки рідного університету та активно порівнювали діяльність цих інформаційних установ. Проте знаходили аналогії не лише між бібліотеками, але й між містами — Острогом і Львовом.

Такою поїздкою вдалося реалізували не тільки навчальні цілі, які, безумовно, є надважливими, але й надихнули студентів до мрій та нових звершень. Як зазначили організатори, в планах уже є нові поїздки, що передбачають культурний розвиток молоді.