В Острозькій академії відбулася презентація конкурсу «Молодіжна столиця України»

23 грудня 2017

У Національному університеті «Острозька академія» 19 грудня відбулася презентація конкурсу «Молодіжна столиця України», організованого з ініціативи Міністерства молоді та спорту, Національної молодіжної ради і Українського інституту міжнародної політики.

Організувала захід Надія Симоненко, студентка першого курсу факультету Міжнародних відносин. У презентації взяли участь: міський голова Олександр Шикер, начальник департаменту молоді міської ради Анастасія Бондарчук, лідери молодіжних громадських організацій та депутати міської ради.

Спікери заходу: Марина Хромиялих — громадська активістка, член Наглядової ради конкурсу, виконавчий директор фестивалю «Бандерштат»; Оксана Ситницька — заступниця міського голови Острога, Анастасія Бондарчук — начальниця відділу з питань молоді та спорту Острозької міської ради; Юрій Устимчук — представник ГО «Вільний простір» та «Національний альянс» в Острозі; Валентина Хмель — голова Острозького осередку ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» та інші.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.