Студенти Острозької академії відвідали Острозьку загальноосвітню школу-інтернат

22 грудня 2017

Студенти Національного університету «Острозька академія» 20 грудня відвідали комунальний заклад «Острозьку загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів».

З ініціативи волонтерського підрозділу Братства спудеїв НаУОА відбулася благодійна загальноакадемічна акція «Миколай дарує дітям» зі збору іграшок та солодощів для діток з вадами слуху.

«У нас виникла така ідея — зібрати подаруночки для діток з вадами слуху на День святого Миколая. Студенти Острозької академії відгукнулися на пропозицію та активно взяли участь. Нам приємно дарувати частинку щастя для малечі, якій справді потрібна наша увага та спілкування»,

розповідає голова волонтерського підрозділу Любов Музичук.

Заступник Голови Братства спудеїв, культорганізатор КМЦ В’ячеслав Бондар разом з волонтерами та театральною групою привітали учнів Острозької загальноосвітньої школи-інтернату з Днем святого Миколая та вручили пакунки зі солодощами.

«Ми завжди раді бачити людей, які небайдужі до цих дітей. І нам приємно, що наших діток відвідують студенти-волонтери, учні з інших шкіл та дарують їм частинку свята. Адже наші учні на свята готують вистави для гостей, вони люблять, коли їхні таланти бачать та оцінюють інші. І не важливо скільки принесуть подарунків, а важлива сама увага»,

зауважує заступник директора з виховної роботи Оксана Трофимчук.