21 листопада – День Гідності та Свободи

21 листопада 2017

Шановні викладачі та співробітники, дорогі студенти!

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи.

Сьогодні ми вшановуємо громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, які мають надзвичайне значення для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні та шана всім воїнам, які беруть участь у збройному конфлікті на Сході України й захищають нас, наші родини, нашу державу, наш європейський вибір.

Щиро бажаємо всім нам миру, родинного затишку, здійснення найзаповітніших мрій, оптимізму й віри в нашу перемогу.

Слава Україні!