Концерт до тижня факультету політико-інформаційного менеджменту: вечір емоцій, талантів і вражень

21.03.2017

У Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» 16 березня традиційно відбувся щорічний святковий концерт з нагоди тижня факультету політико-інформаційного менеджменту. Цього разу дружна родина факультету відзначила свою дванадцяту річницю.

Феєричне дійство розпочав привітанням студентський рок-гурт «Time will tell». Цього разу хлопці не лише переспівували відомі хіти, а й презентували свою нову авторську пісню.

Упродовж святкового вечора студенти і викладачі факультету не переставали вражати аудиторію своєю креативністю, представляючи гумористичні сценки на різну тематику, даруючи музичні привітання і незабутні ноти естетичного задоволення. У супроводі вихованців клубу спортивно-бального танцю «Реверс» Маргарита і Галина Гандзілевські виконали пісню, яка принесла Галині Борисівні перемогу в четвертому конкурсі, присвяченому Ю. Словацькому (категорія співаної поезії) в місті Кременець.

Кульмінацією заходу стала незабутня прем’єра музично-театралізованої мініатюри «На перші гулі» за Степаном Васильченком, героями якої були викладачі нашого університету. Заворожлива сценічна гра Ігоря Гущука, Світлани Мацієвської, Анни Гільман й Олексія Костюченка, а також зворушливий спів хорового колективу Острозької академії зуміли навіяти атмосферу українського минулого зі своїми унікальними звичаями, обрядами і традиційними особливостями, зокрема зобразивши, як колись наші парубки парубкували, а дівчата дівували.

«Подія є хорошим приводом, аби разом із навчанням і рутинними справами трішки відпочити. Безумовно, це сприяє згуртуванню колективу, формуванню корпоративної культури і особливого інтелектуального стилю гумору, який притаманний Острозькій академії. До того ж дуже приємно було безпосередньо долучитися до концерту, зокрема до мініатюри, і спробувати себе в ролі актора. Дійство викликало в мене лише позитивні враження і відчуття. Дуже приємно було відчувати підтримку зали, зворотній зв’язок, овації, адже це мотивувало виступити на всі сто відсотків. Хочу висловити щиру вдячність Галині Борисівні Гандзілевській за ґрунтовну підготовку як режисера й усім студентам, які були задіяні в організації концерту. Нехай надалі цей креатив і творчий політ нашої академічної спільноти лише примножується»,

розповідає кандидат психологічних наук, старший викладач Олексій Костюченко.

Із заключною промовою і вітаннями виступив декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк, висловивши щиру подяку усім, хто долучився до організації свята й життя факультету загалом. Також Віталій Миколайович вручив почесні грамоти викладачам і студентам, які найкраще проявили себе в тій чи іншій сфері.

На завершення усіх гостей та учасників концерту пригостили святковим тортом з нагоди Дня народження факультету.

Теги: Острозька академія, ПІМ, КМЦ