В Острозькій академії відсвяткували тиждень факультету політико-інформаційного менеджменту

21.03.2017

Факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія» виповнилося 12 років. Студенти спеціальностей «Психологія», «Політологія» та «Документознавство» святкували тиждень свого факультету із 13 по 17 березня.

Розпочалися святкування вже традиційно — червоною доріжкою. Від воріт університету до входу в навчальний корпус розтелився червоний килим, тож кожний представник факультету зміг себе відчути голлівудською зіркою.

У перший день святкування відбулося урочисте відкриття та представлення футболок факультету та університету.

«У понеділок пройшла благодійна акція „Співанка: реактивація“, де ми зібрали 500 грн для дівчинки з економічного факультету, яка опинилася у скрутній життєвій ситуації»,

зазначає студентський декан факультету Богдан Возруд.

У середу відбулася щорічна міждисциплінарна конференція. За 12 років існування факультету це шоста конференція такого формату.

«Це дуже добре, що ми маємо змогу проводити подібні заходи, адже наш університет є науково-дослідним, що передбачає наукову діяльність студентів,

розповідає декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк.

Сподіваюся, що наступного року наша конференція включатиме закордонних гостей та відбуватиметься на зразок всесвітньо відомої конференції ТЕDx. У будь-якому разі, це вже непоганий початок».

Студенти мали змогу презентувати доповіді соціологічної, політичної, психологічної та релігійної проблематики. Загалом у конференції взяло участь близько 30 доповідачів, кожен із яких намагався цікаво та креативно представити результати своїх наукових досліджень. Здебільшого це були студенти випускних курсів, які вже мають досвід наукової роботи. Проте, були й новачки, для яких виступ на цьогорічній конференції став своєрідним дебютом у світі наукових досліджень.

Однією з найцікавіших подій тижня стала гра «Козацькі забави», яку факультет проводить уже вп’яте. Це розважально-спортивне шоу, завдяки якому в молоді виховують патріотичність. Студенти продемонстрували свою міць, креативність, інтелект та кмітливість.

«Козацькі забави єднають наш факультет, це наше родинне свято, коли ми усі збираємося, радіємо, п’ємо квас, їмо вареники та жартуємо»,

говорить заступник декана з навчально-виховної роботи Юлія Маслова.

Кульмінацією святкування став студентсько-викладацький концерт, який відбувся 17 березня в Культурно-мистецькому центрі. Впродовж декількох років Галина Гандзілевська готує викладацьку виставу, викладачі факультету долучаються і роблять свій подарунок для студентства. Факультет політико-інформаційного менеджменту єдиний з факультетів університету, де викладачі готують театралізовану виставу для своїх студентів. Цього року відбулася вистава «Перші гулі», де були задіяні, як викладачі, так і студенти.

Заступник декана з навчально-виховної роботи Юлія Маслова зазначає:

«Дуже приємно, що студенти долучилися до багатьох акцій: це й благодійні заходи, також студенти готували смаколики, кожного дня дарували радість, підготували профорієнтаційну акцію, тобто студентсько-абітурієнтський мікс, коли вони у процесі співпраці рекламували наші спеціальності. А родзинкою нашого тижня факультету був, звісно, концерт. Для студентства це велике свято, адже вони побачили як викладачі, лаборанти та працівники факультету працюють злагоджено та єдиною командою».

Протягом тижня студенти факультету політико-інформаційного менеджменту дарували тепло іншим, адже запровадили акцію «обійми ПІМчика». Усім, кому було сумно або той, хто просто хотів обіймів, отримував їх. Також упродовж цілого тижня відбувалася фотосушка.

У п’ятницю у спортивному залі університету відбувся футбольний турнір серед студентів, викладачів та випускників факультету. У запеклій боротьбі за кубок з футзалу перемогу вибороли команда студентів спеціальності «політологія» з ІІ та ІІІ курсу, другу сходинку посіли студенти спеціальності «політологія» І курсу, а на третьому місці — збірна команда викладачів факультету ПІМ. Загалом у турнірі взяло участь 5 команд.

Своїми враження від тижня факультету поділилася студентка першого курсу Катерина Рябчук:

«Це було щось неймовірне! Червона доріжка, на якій знаходишся під прицілом фотокамер, акція „Free hugs від ПІМчиків“ подарувала неймовірні емоції, грандіозний концерт, в якому брали участь талановиті викладачі та студенти ПІМу. Ну і звісно, смачний тортик, то був незабутній тиждень для мене!».

Теги: Острозька академія, ПІМ, ТЕDx