Доцент Острозької академії взяв участь у Міжнародному круглому столі з охорони здоров’я

19.11.2017

Завідувач кафедри громадського здоров’я Національного університету «Острозька академія», кандидат медичних наук, доцент  Ігор Гущук 17 листопада взяв участь у Міжнародному круглому столі з охорони здоров’я в Україні. Круглий стіл з панельними дискусіями, присвячений 25 річниці прийняття Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» проходив у місті Львові.

Міжнародний круглий стіл з питань охорони здоров’я в Україні організований Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, кафедрою медичного права факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, Асоціацією шкіл громадського здоров’я у Європейському регіоні (ASPHER), Адвокатським об’єднання «МедЛекс», Українською фундацією правової допомоги, Львівським обласним благодійним фондом «Медицина і право», за підтримки Міжнародний фонд «Відродження» та експертного сприяння Громадської організації «Фундація медичного права та біоетики України».

«Метою заходу є передусім, звернення уваги органів влади та професійної громадськості на «Основи законодавства України про охорону здоров’я». Чверть століття Закону — це привід підняти найбільш наболілі питання: порушень прав людини, питання медичної реформи і новел громадського здоров’я. Всі вони на часі розвитку Адвокатури, якій сьогодні виповнюється п’ять років, і в якій постала потреба інституціоналізації. Новостворений Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України повинен допомогти адвокатам отримати інструменти для захисту прав людини у сфері охорони здоров’я»,

зазначила Голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України Ірина Сенюта.

Ігор Гущук виступав з доповіддю, у якій порушував проблему підготовки кадрів для системи громадського здоров’я в умовах євроінтеграції.