До Острозької академії завітала Ксенія Заставська

19 жовтня 2017

До Острозької академії 18 жовтня завітала письменниця Ксенія Заставська із презентацією своїх книг «STEK. Мереживо життя», «Талісман кохання» та «Veto на щастя». В творчому доробку письменниці є також романи «Анна для донжуана», «Галатея на новий лад», «Шансон на два голоси», та багато інших творів, які відомі не тільки в Україні, а й поза її межами. Книги письменниці перекладені декількома мовами.

Модератор зустрічі — перший заступник генерального директора видавничого дому «Простор» Олена Нужна процитувала слова Руслана Квінта щодо романів Ксенії:

«У своїй творчості Ксенія відкриває завісу вічної загадки жіночої душі. У її творах є усе: сум та радість, зустрічі та розлуки, злети та падіння. Та, перш за все, всі вони присвячені головному почуттю на землі, яке має назву кохання».

Вперше Ксенія Заставська почала видавати свої твори в Україні з 2010 року. Першою книгою став роман «Талісман кохання». Події відбуваються в Литві і описують долю дівчини у 40-х роках ХХ ст. на фоні боротьби між тоталітаризмом і нацизмом. Саме цей роман письменниця презентувала на Вільнюському міжнародному книжковому ярмарку у 2015 році. На сьогодні «Талісман кохання» вийшов литовською, угорською мовами та перекладається словацькою і німецькою.

«Наступною моєю книгою стала «Steck. Мереживо долі». У романі зображенні події, які відбуваються на території України. Ця книга про пошуки історичної правди, своїх коренів, про епізоди історії які довго замовчувались»,

розповідає Ксенія Заставська.

Найновішою книгою письменниці є «Veto на щастя», події якої розгортаються в Острозі. Ця книга зацікавлює своїм детективним характером.

«Я вирішила писати про Острог тому що, це моя мала Батьківщина...»,

сказала письменниця.

«Ці книги дуже легко та швидко читаються. Вони надзвичайно чуттєві й інтригуючі»,

прокоментував острозький поет Олександр Ундір.

Після презентації усі охочі мали можливість придбати книги з автографом Ксенії Заставської.