«Візитівка-2017» в Острозькій академії

17 листопада 2017

Гумористичний конкурс «Візитівка» відбувся у Культурно-мистецькому центрі Острозької академії 16 листопада. Щороку спудеям-першокурсникам випадає нагода проявити себе й отримати звання найкращого факультету Острозької академії.

«Концерт залишив хороші враження. Кожна команда виступила на повну потужність. Студенти дарували залу море позитивних емоцій. Кожна «Візитівка», як і кожен перший курс, унікальна, тому виокремити щось одне складно. Можна виділити нестандартний підхід до концепції виступу талановитої молоді. Як завжди, перший курс дивує глядачів та членів журі своїми талантами, згуртованістю та дружністю факультету»,

прокоментував член журі, голова Братства спудеїв, Сергій Дорош.

Також конкурсанти презентували відео, художні номери, зокрема танцювальні та вокальні. Кожен факультет своїм виступом показав оригінальність та особливість, розігруючи гумористичні мініатюри та демонструючи свої таланти. Цьогорічне перше місце між собою розподілили факультет економіки та Інституту права імені І. Малиновського.

«Незвично відвідувати «Візитівку» у ролі пересічного глядача, адже минулого року я брав участь в цьому конкурсі. Мені надзвичайно сподобалася «Візитівка 2017». Кожна команда розкривалася по-особливому, показувала креативний підхід до гумору. За це я і люблю «Візитівку», адже саме тут можна проявити усі грані таланту та краще познайомитися на 1 курсі»,

поділився враженнями студент гуманітарного факультету Юліан Новак.